Home Aktuality Novinky Město plné billboardů?!?

Město plné billboardů?!?

 

Benešov býval doposud v komunálních volbách světlou vránou v tom, že se v zásadě hovořilo o tématech, co se udělalo špatně, co dobře, jakou cestou zlepšit to či ono. Nikdy jsme si nehráli na to, co nejsme.

Benešov nyní je ale úplně jiný. Zavál sem vítr z vysokých pater politiky. Nyní převládá styl: „Získali jsme pozici a nyní využijeme všech prostředků ji udržet“. A tak máme ve městě každé místo na plotech, reklamních plochách atd. oblepené plakáty. Navíc letos máme novinku, a to mobilní velkoplošné konstrukce. U dálnic je rušíme a tady je máme pár metrů o komunikací, křižovatek atd. Co bezpečnost řidičů? Nezájem, hlavní, že jsme vidět. Ze všech těchto ploch, plotů atd. se na nás usmívají vyretušované tváře místních politiků, kteří slibují nesplnitelné. Přiznám se, že u některých musím hluboce přemýšlet, kdo to vlastně je. Řadu z nich jsem nepoznal. Ještě, že jsou tam jména.

A ta hesla! Co všechno nám slibují . Tak např. „Silný tým pro sebevědomé město“. Přitom, když se podíváte na Benešov tři týdny před volbami, tak spíše vypadá jak „Drážďany po spojeneckých náletech“. To je výsledek tohoto silného týmu? Takhle vypadá sebevědomé město? Jak se mám na něj s hrdostí dívat, když je nutností pořád koukat pod nohy, abych se nepřerazil o rozkopané chodníky, ulice? Silný tým přeci dá město tak dohromady, že měsíc před volbami svítí čistotou a upraveností. Projděte si střed města a udělejte si názor.

Proto doufám, že občané města rozhodnou ne na základě prázdných hesel, ale na základě toho, kdo přináší řešení problémů současného Benešova a hlavně je schopen je řešit.

Machulda Luboš
P.S.

Moc se těším, až za měsíc vše toto skončí. Jen by mě zajímalo, jestli se někdy dozvím, kolik to všechno stálo.

Na obrázku může být: 1 osoba, venku

Na obrázku může být: obloha, strom a venku

Facebook photo


Mohlo by Vás zajímat